AktualnościKonsultacje pediatryczne


Miło nam poinformować, że do zespołu pediatrycznego naszej przychodni dołączyli kolejni lekarze – dr Karolina Szymońska i dr Dariusz Wocial.

Przyjmujemy małych pacjentów 7 dni w tygodniu.KONSULTACJE PSYCHIATRYCZNE


Zapraszamy na konsultacje psychiatryczne do dr Piotra Figury. W trakcie konsultacji lekarz diagnozuje problem zdrowia psychicznego i dobiera odpowiednią farmakoterapię.


UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTACJI MEDYCZNEJ


Zgodnie z regulaminem przychodni, udostępnienie dokumentacji medycznej pacjenta organom i podmiotom uprawnionym na podstawie odrębnych przepisów następuje na podstawie decyzji Kierownika Przychodni, z zachowaniem poufności i ochrony danych osobowych w najbliższym możliwym terminie, bez zbędnej zwłoki.

Dokumentację udostępnia się:

  •  do wglądu w siedzibie Przychodni;
  •  w formie kopii bądź wydruków;
  •  poprzez udostępnienie oryginałów dokumentacji za pokwitowaniem odbioru i zastrzeżeniem zwrotu po wykorzystaniu, jeżeli uprawniony organ lub podmiot żąda udostępnienia oryginałów tej dokumentacji
  • na informatycznym nośniku danych.
Przychodnia nie pobiera opłat za udostępnianie dokumentacji medycznej.
Wniosek o udostępnienie dokumentacji medycznej można złożyć w rejestracji Przychodni lub mailowo na adres info@zdrowa-rodzina.com.
Przygotowaną dokumentację należy odebrać w rejestracji przychodni.


Konsultacje preluksacyjne


Od października 2022 roku zapraszamy na konsultacje preluksacyjne do lekarza specjalisty ortopedy i traumatologii narządu ruchu oraz chirurga dziecięcego.

Zapisy pod numerem 515 052 800Zmiana godzin pracy w weekendy


Od 1.08.2022 zmieniamy godziny pracy w weekendy.

W soboty przychodnia będzie czynna w godz. 7.00-13.00, w niedziele w godz. 9.00 – 12.00 z możliwością przedłużenia przyjęć.

Przypominamy, że w soboty w godz. 7.00 – 10.00 jest czynny gabinet zabiegowy, gdzie można wykonać m.in. pobranie krwi u dzieci i dorosłych, badanie EKG. 2 razy w miesiącu w soboty mamy konsultacje kardiologiczne, 2 razy w miesiącu wykonujemy w weekendy badania USG u dzieci i dorosłych.

Zapraszamy do Zdrowej Rodziny!


Konsultacje otolaryngologiczne


Konsultacje otolaryngologiczne dla dzieci i dorosłych


Badania USG


Badania USG Dzieci – jama brzuszna, układ moczowy, tarczyca, węzły chłonne, ślinianki, płuca.

Badania USG Dorosłych – tarczyca, węzły chłonne, ślinianki.


Konsultacje kardiologiczne


Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie oraz akceptujesz politykę prywatności i politykę cookies.
Akceptuję