Ukończyłem Warszawski Uniwersytet Medyczny w 2017 roku.
Po studiach rozpocząłem specjalizację z Anestezjologii i Intensywnej Terapii następnie swoją wiedzę poszerzałem pracując internistycznie w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej, oraz w ramach opieki paliatywnej w hospicjach domowych.