Lekarz I° specjalizacji w zakresie chirurgii dziecięcej, specjalista w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu

dr n.med. Magdalena Krzyżaniak-Dorobek


Pracę rozpoczęła na Oddziale Chirurgii i Traumatologii Dziecięcej w Szpitalu wojewódzkim w Siedlcach ,gdzie uzyskała l stopień specjalizacji z chirurgii dziecięcej.

Od 2001 roku pracuje w Szpitalu Dziecięcym im. prof. J. Bogdanowicza w Warszawie (na ul. Niekłańskiej) początkowo w Odziale Urazowo0rtopedycznym,potem w Poradni Urazowo-Ortopedycznej ,aktualnie w Poradni preluksacyjnej. Specjalizację z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu uzyskała w 2010 roku szkoląc się przez 10 lat w Szpitalu Klinicznym CMKP im. prof Grucy w Otwocku pod kierunkiem prof. dr n. med. Jarosława Czubaka.

 

Udziela porad z zakresu:

– Dysplazji stawów biodrowych

– Wad postawy

– Schorzeń układu narządu ruchu powodujących bóle mięśni i stawów u dzieci

 

Wykonuje również USG narządu ruchu w zakresie:

– USG preluksacyjne(bioderek u niemowląt do 1 roku życia)

– USG stawów biodrowych

– USG stawów kolanowych

– USG stawów skokowych

Regularnie szkoli się na sympozjach i kursach w ramach Europejskiego Towarzystwa Ortopedii Dziecięcej oraz Polskiego Towarzystwa Ortopedii Dziecięcej oraz uczestniczy w szkoleniach z zakresu USG narządu ruchu.


Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie oraz akceptujesz politykę prywatności i politykę cookies.
Akceptuję